Decorotti Hakkında

Kalite Tesadüf Değildir !

Decorotti Hakkında ; 2008 yılından itibaren yürütmüş olduğumuz iş hayatımızı “ decorotti ” markası altında yeni bir ufuk kazandırarak yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz.Kalite Asla Tesadüf Değildir sloganı % 100 Müşteri memnuniyeti ile kalite,tasarım,üretim ve diğer prosesleri birleştirerek oluşturduk.Sloganımız Marka bilinirliğimizin temel taşıdır.Decorotti Hakkında İş tecrübesi 1990 yılına dayanan ekip arkadaşlarımızla birlikte sektöre yeni bir heyecan kazandırma amacıyla yola çıktık. Ezber bozmak, yapılanı yapmamak gibi ülkülerle farklı ürün ve tasarım arayışları içinde 2013 yılının başlarında sektöre yön vereceğine inandığımız, birbirinden farklı onlarca model hazırladık.

Decorotti Hakkında

Aylar süren tasarım, Ar-Ge ve prototip aşamalarından sonra ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizin talep ve beğenisine sunmaktan onur duymaktayız. Ürünlerimizin piyasaya çıkar çıkmaz çok değerli görüş ve önerileriniz bizlere güç katmış ve doğru yolda olduğumuzu göstermiştir.Bu güven bizlere yeni ürün tasarımları oluşturmaya ve segmentimizi geliştirmeye yönlendirmiştir.İnce eleyip sık dokuyup güzel ürünler ortaya çıkarmak, uzun süreli kullanılabilecek ürün segmentleri oluşturmak, devamlılığı sağlayabilmek, yaşanabilir tasarımlar oluşturmak, hayatınıza tasarladığımız ürünlerle ilham vermek öncelikli hedefimiz olmuştur.Sizleri hedeflerimize ortak olmaya ve hayatınıza renk katmaya davet ediyoruz.

Decorotti Hakkında Çalışmalar

Halihazırda devama eden projelerimiz,Üstlenilen görevlerimiz var.Yorulduğumuz ve Biraz fazla kahve içtiğimiz doğrudur. 😉 Lakin teslim edilen her ürün ,bitirilen her proje bu yorgunluğumuza değiyor.

Decorotti Hakkında Üretim ve Planlama

90’lı yıllarda kazandığımız üretim ve planlama tecrübelerimiz markamızın temel taşlarını oluşturuyor.Üretim kadar önemli olan el işçiliğimiz vazgeçilmezimizdir.Özel triplex pakletlerimiz,tüm Türkiye ve Yurtdışına taşıma ile alakalı sorun yaşamadığımızı göstermiştir. Sorunsuz Teslimat % 100 Mutlu Müşteri.

Decorotti Hakkında

Decorotti Youtube Kanalı

SATIN ALMA

Üretimlerimizde kullanmış olduğumuz Ham maddeleri, Türkiye’nin en Kaliteli üreticilerinden tedarik ediyoruz.

ÜRETİM

Makine Parkurunuz ; Ahşap Cnc,Ahşap Pres,Lazer Pcv Bantlama,Panel Ebatlama,Boya hattı Paketleme Makinaları vb.

İŞÇİLİK

Üretim ve Kalitenin diğer yüzü ; Üretimdeki Son dokunuşlar Tabii ki El İşçiliğimiz ile yapılmaktadır. Ata Yadigârı 😉

PAKETLEME

Özel paketleme ve ambalaj ile Türkiye’nin her yerine ve Tüm Dünyaya ürünlerimizi kapınıza teslim ediyoruz.

iş ortaklarımız

Yazı içindekiler