logo

Özel ölçü tv ünitesi

Özel ölçü tv ünitesi modelleri

Özel ölçü tv ünitesi

Özel ölçü tv ünitesi Kahramanmaraş’tan Sayın Mehmet bey için tasarladık. Özel ölçü tv ünitesi ‘ni müşterimizin vermiş olduğu ölçülerine uygun olarak üretimini gerçekleştirdik ve teslimatını yaptık.Sizlerde salonunuzda Özel ürünler görmek isterseniz doğru yerdesiniz.

Özel ölçü tv ünitesi

Decorotti  Mobilya olarak her zaman sıra dışı özel ürünler üretmek için çalışıyoruz.Standart ve kopya işleri yapmıyoruz ve yapmayacağız. Özel üretim olarak , gizli bölmeli tv sehpası,gizli bölmeli orta sehpa,gizli bölmeli yan sehpa ve gizli bölmeli Dresuar vb. üretmekteyiz.

Sipariş

Şehir :Kahramanmaraş
Renk : Parlak Beyaz ve Gümüş varak
Model :Lucca
Teslimat :Yurtiçi Kargo ile yapılmıştır.
Teslim Süresi : 7 iş günü
Üretim : Özel ölçü tv ünitesi
Kitaplık Ölçü : 22 x 28 x 100 cm / 2 Adet
Tv Sehpa Ölçü: 38 x 150 x 52,5 cm / 1 Adet
Yan Sehpa Ölçü: 50 x 50 x 52,5 cm / 1 Adet

Özel Üretim

Aksesuar ve Mobilya Modellerimizi İstediğiniz ölçülerde ve size özel tasarımlarla hayata geçiriyoruz.

Kartlı sistem
Talebiniz doğrultusunda özel kartlı sistemi ile sipariş verebilirsiniz. Görünmeyen kartlı sistem sayesinde sadece siz ve belirleyeceğiniz kişiler gizli bölmeye ulaşabilir.
Kartlı sistem bir opsiyondur.
İsteğiniz doğrultusunda , Lucca Tv Ünitesi modellerimize özel kartlı sistemi ekleyebilir  ve istediğiniz ölçülerde üretebiliriz.
Not: Siz değerli müşterilerimizden gelen fotoğraflar üzerinde hiçbir düzenleme yapılmamış olup, Orjinal halleri ile sitemiz ziyaretçilerine sunulmuştur.
Ürünlerimiz Hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen 0 212 438 11 18  Numaralı Telefonumuzdan veya İletişim Formundan bize ulaşın.
Koleksiyon
Skorumuz
Yıldız Vermeyi Unutmayın 🙂
[Ortalama: 4.8]
editor

Yayımcı

editor

Sizler için, En dar alanlardan En geniş alanlara ürünlerimizi isteğiniz ölçüler ve özellikler doğrultusunda üretimini gerçekleştiriyoruz. % 100 Müşteri Memnuniyeti ile Tam Zamanında Teslim Ediyoruz.

3 yorum “Özel ölçü tv ünitesi”hakkında

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat