Duvar Rafları - Gizli Bölmeli Raf Sistemleri - Decorotti
logo

Raf

Duvar Rafları

Duvar Rafları konusunda çok ileride olduğumuzu net olarak dile getirebiliriz. Türkiye’de Bir ilk olan Gizli Bölmeli Duvar Rafları , Decorotti mobilya tarafında tasarlanmış ve üretilmiştir. Diğer modellerimiz gibi Cirino gizli bölmeli Duvar Rafları Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından Endüstriyel Tasarım Tescili belgesini almaya hak kazanmıştır.Ürünlerimizin tamamının Tasarım Tescili belgesini bulunmaktadır.

Gizli Bölmeli Duvar Rafları

Duvar Raflarımızı aşağıda görebilirsiniz.Raflarımızın gizli bölmesi ve özel kapak sistemi, bulunmaktadır. Cirino gizli bölmeli Duvar Rafları nın hiç bir şekilde Gizli sistemleri anlaşılamaz.Güven ile özel eşyalarınızı saklayabilir veya göz önünde bulunmasını engelleye bilirsiniz. Cirino gizli bölmeli Duvar Rafları Özel kapak sistemi sayesinde ,Gizli bölüm içerisine Telefon, silah,para,altın,vb kıymetli eşyalarınızı Rahatlıkla saklayabilirsiniz.

Silahlarınızı Saklayın

Cirino gizli bölmeli Duvar Raflarımızın dıştan dışa ürün yüksekliği 57 mm gibi çok iddialı bir ölçüdür. 57 mm yani 6 cm den daha az yüksekliği olan Cirino gizli bölmeli Duvar Rafları iç kullanım olarak 40 mm derinliğe sahiptir.

Cirino Gizli bölmeli Duvar Rafları

40 mm derinlik sizlere silahınız dahil bir çok eşyayı gizlememize olanak sağlar. Bu tarz gizli bölme ihtiyaçlarınızı kişiye özel uygulamalar içe taçlandırıyoruz.istediğiniz ölçü ve özelliklerde gizli bölmeli mobilyalar ve aksesuarlar üretebiliyoruz. Bu tarz özel eşyalarınızı çocuklarınızdan veya yabancılardan saklamanın farklı bir yoludur ürünlerimiz.

Saklanacak olan özel eşyalarınız göz önünde tutacak ve sadece sizler bileceksiniz. Duvar Rafları konusunda endişeniz olmasın bu bizim işimiz.sadece cirino modelleri değil size özel ürünler ile sorunlarınızı aşabiliriz.

Özel Üretim

Aksesuar ve Mobilya Modellerimizi İstediğiniz ölçülerde ve size özel tasarımlarla hayata geçiriyoruz.

Kartlı sistem
Talebiniz doğrultusunda özel kartlı sistemi ile sipariş verebilirsiniz. Görünmeyen kartlı sistem sayesinde sadece siz ve belirleyeceğiniz kişiler gizli bölmeye ulaşabilir.
Kartlı sistem bir opsiyondur.
İsteğiniz doğrultusunda ,Cirino Gizli Bölmeli Duvar Rafları na özel kartlı sistemi ekleyebilir  ve istediğiniz ölçülerde üretebiliriz.
Not: Siz değerli müşterilerimizden gelen fotoğraflar üzerinde hiçbir düzenleme yapılmamış olup, Orjinal halleri ile sitemiz ziyaretçilerine sunulmuştur.
Ürünlerimiz Hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen 0 212 438 11 18  Numaralı Telefonumuzdan veya İletişim Formundan bize ulaşın.
Koleksiyon
Skorumuz
Yıldız Vermeyi Unutmayın 🙂
[Ortalama: 5]

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat