logo


Sizden gelenler

Sizden gelenler

Sizden gelenler bölümüne müşterilerimizden gelen fotoğraflar ve videolar eklenmektedir.Satın almış olduğunuz ürün veya proje fotoğraflarınızı bizlere gönderin paylaşalım 😉 Süpriz hediyelerden sizlerde faydalanabilirsiniz.Bizlere gelen müşteri memnuniyetleri Decorotti Ailesi için mutluluk ve gurur vericidir.

Sizden gelenler bölümünde bulunan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.Ürün detayları ölçü teslimat ve teknik detaylar ürünler sayfamız içerisinde bulunmaktadır.Aynı zamanda göndermiş olduğunuz fotoğraflar ve videoları Sosyal medya ortamında #sizdengelenler  Etiketi ile paylaşmaktayız.Bizleri sosyal medyadan takip etmeyi unutmayınız. Sosyal medyada decorotti oalrak aratmanız yeterli olacaktır.

Ürünlerimiz olan Dresuar modelleri ,Kuaför tasarımları,Tv Üniteleri,Orta sehpalar vb ürünlerimiz farklı ortamlarda çekilmiş fotoğraflar ve videoları ,yeni müşterilerimize Dekorasyon tüyoları vermektedir.Müşterilerimizin izini olmadan paylaşım yapmamaktayız.Siz isteyin bizler tasarlarız,üretiriz ve sorunsuz teslim ederiz. %100 Müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir.

Kalite Asla Tesadüf Değildir…

Özel Üretim

Aksesuar ve Mobilya Modellerimizi İstediğiniz ölçülerde ve size özel tasarımlarla hayata geçiriyoruz.

Kartlı sistem
Talebiniz doğrultusunda ürünlerimizi özel kartlı sistemi ile sipariş verebilirsiniz. Görünmeyen kartlı sistem sayesinde sadece siz ve belirleyeceğiniz kişiler gizli bölmeye ulaşabilir.Kartlı sistem bir opsiyondur.

Not: Siz değerli müşterilerimizden gelen fotoğraflar üzerinde hiçbir düzenleme yapılmamış olup, Orjinal halleri ile sitemiz ziyaretçilerine sunulmuştur.Ürünlerimiz 2 yıl,  Decorotti Mobilya San ve Tic.Ltd.Şti Garantisi altındadır. Ürünlerimiz Hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen 0 212 438 11 18  Numaralı Telefonumuzdan veya İletişim Formundan bize ulaşın.

Skorumuz

Yıldız Vermeyi Unutmayın 🙂
[Ortalama: 4]

WhatsApp chat