Vanni A2 Kuaför Tezgahı Takımı

Vanni A2 Kuaför Tezgahı Takımı 4
4.9
(48)

Vanni A2 Kuaför Tezgahı Takımı Siyah rengin asilliğini altın varakla birleştirdik.En çok tercih edilen renklerimizden olan Vanni A2 Kuaför Tezgahı Takımı ,Kuaförler için Özel Tasarlamış olduğumuz; Vanni A2 Kuaför Tezgahı Takımı modellerimizi , parlak siyah altın varak Parlak beyaz gümüş varaklı olarak üretimini gerçekleştiriyoruz. Kuaför Tezgahı Takımı , Kuaför Kesonu , Kuaför Bankosu , Havluluk , Laboratuvar ve Orta sehpası olarak halihazırda üretimini Yapmaktayız.

Vanni A2 Kuaför Tezgahı Takımı

Vanni A2 Tezgahı Takımı Ürün Ölçüleri

Kuaför Tezgahı: 38 x 90 x 87,5 cm
Ayna: 90 x 100 x 5 cm
Keson: 38 x 40 x 87,5 cm
Sehpa :50 x 90 x 52 cm
Raf: 17 x 40 x 1,8 cm

Vanni A2 Kuaför Tezgahı Özel Üretim

Aksesuar ve Mobilya Modellerimizi İstediğiniz ölçülerde ve size özel tasarımlarla hayata geçiriyoruz.Tarafınıza gönderilen ürünler yarı demonte ve kolaylıkla montajını yapabileceğiniz şekilde ,özel ambalaj ile sevk edilir.Yurtiçi Teslimat : Yurtiçi  tüm siparişlerinizi kapınıza teslim ediyoruz.Yurtdışı Teslimat : Yurtdışı siparişlerinizi en iyi kargo firmaları ve uygun fiyatlarla kapınıza teslim ediyoruz.

Kuaför Tezgahı Ürün Malzemesi

Ürünümüzde 18 mm kalınlığında 1. sınıf  parlak high gloss kullanılmaktadır. Malzemeler CE belgeli ve TSE onaylıdır & E1 Kalitesinde olup Kanserojen madde içermez, Anti Bakteriyeldir.

Vanni A2 Tezgahı Takımı Ürün Temizliği

Hafif nemli mikrofiber bez ile temizleyebilirsiniz. Solvent ,Tiner,Aseton,Alkol ve Benzeri kimyevi maddeler koruyunuz. Temiz bir mikrofiber bez ile kurulamayı unutmayınız.

 

Kalite,Tescil ve Garanti Bilgileri

Ürünlerimiz, T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının 4077 sayılı kanunu ve 114091 belge sayısı ile 2 yıl sürece garantimiz altındadır.Firmamız ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasına sahiptir.27 Hazіran 1995 tаrih vе 22326 saуılı Resmі Gаzete’de yayımlanarak yürürlüğе gіren 554 ѕayılı Endüstriуel Tasarımların Kоrunması Kanun Hükmünce, Kararnameye görе tеscilli ve koruma аltındаdır.

Montaj

Tarafınıza gönderilen ürünler yarı demonte ve kolaylıkla montajını yapabileceğiniz şekilde ,özel ambalaj ile sevk edilir.
Garanti : Ürünlerimiz 2 yıl,  Decorotti Mobilya San ve Tic.Ltd.Şti Garantisi altındadır.
Teslimat: Sipariş Onayına ve ödemeye istinaden 15 iş günüdür.
Malzeme: Ürünümüzün Tamamı Parlak Siyah high gloss ve Gümüş varakdır.
Yurtiçi Teslimat : Yurtiçi  tüm siparişlerinizi kapınıza teslim ediyoruz.
Yurtdışı Teslimat : Yurtdışı siparişlerinizi en iyi kargo firmaları ve uygun fiyatlarla kapınıza teslim ediyoruz.

Teslimat

Siz Kuaförler için, en dar alanlardan en geniş alanlara dekorasyon,ürünlerimizi sizin isteğiniz ölçüler doğrultusunda üretimini gerçekleştiriyoruz.Ürünlerimiz Hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen 0 212 438 11 18  Numaralı Telefonumuzdan veya İletişim Formundan bize ulaşın.

 

Bu ürün hakkındaki düşünceniz ?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Vanni A2 Kuaför Tezgahı Takımı” te bir düşünce

  1. Mehmet emin diyor ki:

    Çok beğendim ,dekorasyon yapacağım zaman mutlaka sizlere irtibata geçeceğim,emeğinize sağlık iyi günler .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir