logo

Versace Dekorasyon

Versace Dekorasyon

Versace Dekorasyon

Versace Dekorasyon Sayın Anthony Mckinley Bey için özel olarak tasarlamış ve üretmiş olduğumuz Versace Dekorasyon örneklerimiz. Versace Dresuar ,Versace Boy Aynası,Versace Orta sehpa, Versace Komodin vd.Standart Versace modellerine birde bu açıdan bakınız.İşlevsel özel alanlar ile karşınızdayız.Gizli bölmeli versace dresuar özel olarak tasarlandı ve benzersiz bir ürün.versace boy aynası müşterimizin istediği ölçülerde üretildi.

Versace Dekorasyon

Versace orta sehpa içerisinde bir adet gizli bölme bulunmaktadır. Versace Komodin çift gizli bölmeye sahip bir üründür.bu ve benzeri özel tasarım ürünlere ihtiyacınız var ise bizlere ulaşın.İsteklerinizi en iyi şekilde anlar ve ürün haline getiririz.Decorotti  Mobilya olarak her zaman sıra dışı özel ürünler üretmek için çalışıyoruz.Standart ve kopya işleri yapmıyoruz ve yapmayacağız.

Sipariş

Şehir : İstanbul / Sarıyer
Renk : Parlak Siyah ve Altın varak / Parlak Beyaz ve Gümüş Varak
Model : Decorotti Versace
Teslimat : Decorotti
Teslim Süresi : 9 iş günü
Üretim : Özel Üretim Versace Dekorasyon
Ayna Ölçü : 185 x 70 cm / 3 Adet
Dresuar Ölçü: 92 x 35 x 87,5 cm / 2 Adet
Gizli Bölmeli Orta Sehpa Ölçü : 90 x 50 x 52,5 cm / 3 Adet
Gizli Bölmeli Komodin: 50 x 45 x 64 cm / 2 Adet

Özel Üretim

Aksesuar ve Mobilya Modellerimizi İstediğiniz ölçülerde ve size özel tasarımlarla hayata geçiriyoruz.

Kartlı sistem
Talebiniz doğrultusunda özel kartlı sistemi ile sipariş verebilirsiniz. Görünmeyen kartlı sistem sayesinde sadece siz ve belirleyeceğiniz kişiler gizli bölmeye ulaşabilir.
Kartlı sistem bir opsiyondur.
İsteğiniz doğrultusunda , Dresuar Ayna Modelleri mize özel kartlı sistemi ekleyebilir  ve istediğiniz ölçülerde üretebiliriz.
Not: Siz değerli müşterilerimizden gelen fotoğraflar üzerinde hiçbir düzenleme yapılmamış olup, Orjinal halleri ile sitemiz ziyaretçilerine sunulmuştur.
Ürünlerimiz Hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen 0 212 438 11 18  Numaralı Telefonumuzdan veya İletişim Formundan bize ulaşın.
Koleksiyon
Skorumuz
Yıldız Vermeyi Unutmayın 🙂
[Ortalama: 4.8]
editor

Yayımcı

editor

Sizler için, En dar alanlardan En geniş alanlara ürünlerimizi isteğiniz ölçüler ve özellikler doğrultusunda üretimini gerçekleştiriyoruz. % 100 Müşteri Memnuniyeti ile Tam Zamanında Teslim Ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat