Avangard Dresuar

avangard dresuar 1
5
(1)

Avangard Dresuar

Avangard Dresuar Afyon’dan Sayın İlker Bey’in satın almış olduğu standart gizli bölmeli Avangard Dresuar Ferro A1-3 modelimiz. Parlak beyaz Altın Varak şeklinde üretilmektedir. Tarafımıza göndermiş olduğunuz fotoğraflarlı Sosyal medyada #sizdengelenler etiketiyle paylaşmaktayız.  

Decorotti  Mobilya olarak her zaman sıra dışı özel ürünler üretmek için çalışıyoruz.Standart ve kopya işleri yapmıyoruz ve yapmayacağız. Özel üretim olarak , gizli bölmeli tv sehpası,gizli bölmeli orta sehpa,gizli bölmeli yan sehpa ve gizli bölmeli Dresuar vb. üretmekteyiz.

Avangard Dresuar

Avаngаrd еvlеr için en çok tercіh edilen renk оlan Parlak Bеyaz,Parlak siуah, altın varak, gümüş varak gіbі genіş bir renk skalasında bu ürünü bulmak mümkün. Ferforje, Kоnsоl, Çekmeceli gibi mоdеllеrinin yanında аynа ile kombinli drеsuar modеllеrini bulmak mümkün. Lükenѕ ayaklı modeller ile de avangard mobilyanıza uyumlu bir model seçimi yapabilirѕiniz.

Sipariş

Şehir :Afyonkarahisar
Renk : Parlak Beyaz ve Altın varak Dresuar
Model : Ferro A1-3
Teslimat : Yurtiçi Kargo ile yapılmıştır.
Teslim Süresi : 3 iş günü
Dresuar Ölçü : 38 x 110 x 87,5 cm
Üretim : Avangard Dresuar

Özel Üretim

Aksesuar ve Mobilya Modellerimizi İstediğiniz ölçülerde ve size özel tasarımlarla hayata geçiriyoruz.

Kartlı sistem
Talebiniz doğrultusunda özel kartlı sistemi ile sipariş verebilirsiniz. Görünmeyen kartlı sistem sayesinde sadece siz ve belirleyeceğiniz kişiler gizli bölmeye ulaşabilir.
Kartlı sistem bir opsiyondur.
İsteğiniz doğrultusunda , Dresuar modellerimize özel kartlı sistemi ekleyebilir  ve istediğiniz ölçülerde üretebiliriz.
Not: Siz değerli müşterilerimizden gelen fotoğraflar üzerinde hiçbir düzenleme yapılmamış olup, Orjinal halleri ile sitemiz ziyaretçilerine sunulmuştur.
Ürünlerimiz Hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen 0 212 438 11 18  Numaralı Telefonumuzdan veya İletişim Formundan bize ulaşın.
Koleksiyon
[workscarousel worktype_slug=”ferro,lucca,perla,cirino” limit=”22″ boxtitle=”true”]

Bu ürün hakkındaki düşünceniz ?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

  1. Avatar
    Sultan diyor ki:

    Modelleriniz çok güzel,bunları görünce evdeki çoğu şeyi değiştirip yeni bir konsept yapmali, ölcü ve renklere karar vereyim ilk işim sizi aramak ????????????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat