Merhaba,Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

Avangard Dresuar

avangard dresuar
4.7
(39)

Avangard Dresuar

Avangard Dresuar Afyon’dan Sayın İlker Bey’in satın almış olduğu standart gizli bölmeli Avangard Dresuar Ferro A1-3 modelimiz. Parlak beyaz Altın Varak şeklinde üretilmektedir. Tarafımıza göndermiş olduğunuz fotoğraflarlı Sosyal medyada #sizdengelenler etiketiyle paylaşmaktayız.

Avangard Dresuar Modelleri

Decorotti  Mobilya olarak her zaman sıra dışı özel ürünler üretmek için çalışıyoruz.Standart ve kopya işleri yapmıyoruz ve yapmayacağız. Özel üretim olarak , gizli bölmeli tv sehpası,gizli bölmeli orta sehpa,gizli bölmeli yan sehpa ve gizli bölmeli Dresuar vb. üretmekteyiz.

Lüks Avangard Dresuar

Avаngаrd еvlеr için en çok tercіh edilen renk оlan Parlak Bеyaz,Parlak siуah, altın varak, gümüş varak gіbі genіş bir renk skalasında bu ürünü bulmak mümkün. Ferforje, Kоnsоl, Çekmeceli gibi mоdеllеrinin yanında аynа ile kombinli drеsuar modеllеrini bulmak mümkün. Lükenѕ ayaklı modeller ile de avangard mobilyanıza uyumlu bir model seçimi yapabilirѕiniz.

Detay

  • Şehir :Afyonkarahisar
  • Renk : Parlak Beyaz ve Altın varak Dresuar
  • Model : Ferro A1-3
  • Teslimat : Yurtiçi Kargo ile yapılmıştır.
  • Teslim Süresi : 7 iş günü
  • Dresuar Ölçü : 38 x 110 x 87,5 cm
  • Üretim : Avangard Dresuar
Teslimat ve Satış Sonrası

Siparişleriniz anlaşmalı kargomuz  ile kapınıza kadar teslim edilmektedir.Teslimat sırasında lütfen ürününü kontrol ederek teslim alınız.Herhangi bir sorunda kargo görevlisine tutanak doldurmasını önemle isteyiniz.

Ürün Montaj Bilgileri

Ürünlerimiz yarı demonte olarak gönderilmektedir. Müşterinin kısa zamanda montajını yapabileceği şekilde tasarlanmıştır.Ambalaj içinden çıkan montaj talimatı ile ürün kolay şekilde kurulabilirsiniz.Kurulum için gereken tüm vidalar ve aparatlar ürün içerisinden çıkmaktadır.

Ürün Malzemesi

Ürünümüzde 18 mm kalınlığında 1. sınıf  parlak high gloss kullanılmaktadır. Malzemeler CE belgeli ve TSE onaylıdır & E1 Kalitesinde olup Kanserojen madde içermez, Anti Bakteriyeldir.

Ürün Temizliği

Hafif nemli mikrofiber bez ile temizleyebilirsiniz. Solvent ,Tiner,Aseton,Alkol ve Benzeri kimyevi maddeler koruyunuz. Temiz bir mikrofiber bez ile kurulamayı unutmayınız.

Özel Üretim

Modellerimizi İstediğiniz ölçülerde ve size özel tasarımlarla üretiyoruz.Özel üretim hakkında bilgi almak için, lütfen 0 212 438 11 18  Numaralı Telefonumuzdan veya İletişim Formundan bize ulaşın.

Kartlı sistem

Kartlı sistem bir opsiyondur.Talebiniz doğrultusunda özel kartlı sistemi ile sipariş verebilirsiniz. Görünmeyen kartlı sistem sayesinde sadece siz ve belirleyeceğiniz kişiler gizli bölmeye ulaşabilir.Dresuar modellerimize özel kartlı sistemi ekleyebilir  ve istediğiniz ölçülerde üretebiliriz.

Standart Ürünlerimiz

Ürünlerimiz Hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen 0 212 438 11 18  Numaralı Telefonumuzdan veya İletişim Formundan bize ulaşın.

Bu ürün hakkındaki düşünceniz ?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

  1. Sultan diyor ki:

    Modelleriniz çok güzel,bunları görünce evdeki çoğu şeyi değiştirip yeni bir konsept yapmali, ölcü ve renklere karar vereyim ilk işim sizi aramak ????????????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir