Merhaba,Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

Gösterilen sonuç sayısı: 12

Dresuar

Dresuar Modelleri ,Dresuar antre ve giriş dekorasyonu için siz değerli müşterilerimize özel olarak tasarlandı. Dresuar Modelleri Konsol Ayna Modellerimizin büyük özelliklerinden dresuar biri 2 ayaklı konsol olup duvarınızı kullanarak alandan tasarruf etmesidir. Diğer özellik ise Dresuar üzeri Ayna Modellerimizin gizli bölmeye sahip olmasıdır. Bu gizli bölme özelliği ile değerli eşyalarınızı göz önünden kaldırabilirsiniz. Gizli bölme hiçbir şekilde anlaşılamaz. Arge çalışmaları ve testlerden sonra uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlam, fonksiyonel ve Kaliteli ürünler ürettik.

Dresuar ve Ayna Modelleri

Dresuar ve Ayna Modelleri Konusunda ürün yelpazemiz geniştir. Özel ölçüler gizli bölmeler, görsel tasarım bizim uzmanlık alanımız. Sizlerin istediğiniz tarzda konsollar üretiyoruz. Dresuar ve Ayna Modelleri mizi Türkiye ve dünyanın her yerine teslimatı sorunsuz yapıyoruz. Özel gizli bölme içerisinde Laptop, Telefon, silah, para, altın, ve benzeri kıymetli eşyalarınızı rahatlıkla saklayabilirsiniz. Aynı zamanda talebiniz doğrultusunda, özel kartlı sistemi ile sipariş verebilirsiniz.Dresuar ve Ayna modellerine ek olarak Gizli Bölmeli Dolap modellerimizede bakmanızı öneririz.

Dresuar Modelleri ve Fiyatları

Yaşam alanınıza dresuar alma düşüncesindeyseniz, decorotti.com.tr’de satışa sunulan konsol modelleri arasından evinizin dekorasyonuna uygun bir ürün seçebilirsiniz. konsol çeşitleri arasında Avangard Dresuar ve klasik tarzda konsol modelleri de bulabilirsiniz. Evinizin dekoru avangard tarzda ise Avangard Konsol Dresuar arasından beğendiğiniz bir ürün ile yaşam alanınızın, dekorunu şık bir dresuar ile tamamlayabilirsiniz. Dresuar  ve Fiyatları Evinizi klasik tarzda dekore ettiyseniz altın varaklı tasarlanmış bir aynalı konsolı tercih ederek dekorasyonda devamlılık sağlayabilirsiniz. Antrenizin uygun bir bölümüne konumlandıracağınız kolsol ve ayna takım sayesinde makyaj yapabilir, dışarı çıkmadan önce kendinizi kontrol edebilirsiniz. Giriş alanınızda yer aynalı bir aynalı konsol tezgahkullanmanız için uygun değilse aynayı seçtiğiniz dresuarın üstüne kullanabilirsiniz. Ayna ve aynalı konsolu birlikte kullanmak için bir başka yol ise aynayı dresuarın yakınında bulunan duvara montajlamaktır.

Dresuar Modelleri 2021

Dresuar modelleri 2021 Dresuar ve aynalar genellikle, Sunta lam, Mdf lam, high gloss malzemeler kullanılarak üretilir.Yanı sıra ahşap kullanılan modelleri de bulabilirsiniz. Ahşap ayaklar zaman içinde çatlamalar yapabilmektedir. Bu sebeple genelde ABS plastikten kırılmaz çatlamaz ayaklar kullanılmaktadır.Konsol modelleri 2021 yıllarda yaprak varak kullanılarak tasarlanan birçok aynalı konsol modeli oldukça popüler ürünler arasına girmiştir. Nedeni ise yaprak varak kullanılarak tasarlanan dresuarların diğer ürünlerden daha gösterişli ve görseli zengin görünüme sahip olması.

Dresuar Fiyatları

Dresuar fiyatları geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Fiyatlar belirlenirken önemli aynalı konsol malzemesinin ne olduğudur. Bunun birliktekinde ürün tasarlanırken kullanılan materyal ve kal tesi de fiyatların farklı olmasına yol açar. Aynalı konsol Dresuar fiyatları tasarımında kullanılan en popüler materyaller arasında Sunta lam, Mdf lam, high gloss tasarlanan ürünlerin fiyatı farklılık gösterir. aynalı konsol üretiminde kullanılan ham madde tasarlanan aynalı konsol modelleri için tasarımda kullanılan ham madde ve işçilik sebebinden farklılık gösterebilirler. Kuaför Tezgahı Altın Varaklı aynalı konsol modelleri istenilen ölçülerde ve renklerde tasarlandığı için fiyatları farklıdır. Özel konsol modellerinde el işçiliği olduğu için fiyatları değiştiren önemli bir sebeptir. Yaşam alanınız için aradığınız aynalı konsol modelleri decorotti.com.tr’nin düzenlediği kampanyaları takip ederek, istediğiniz bir ürüne uygun fiyat güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Gizli Bölmeli Dresuar

Gizli Bölmeli Dresuarlar sadece kişiye özel üretilmektedir. Özel üretim sistemi sayesinde kartlı sisteme hiçbir şekilde belli olmaz. Sadece siz ve belirleyeceğiniz kişiler gizli bölmeye ulaşabilir. Gizli Bölmeli Duvar Rafı modellerimiz Bu özelliğe sahiptir.konu ile alakalı bilgi almak için decorotti.com.tr’nin iletişim sayfasından tarafımıza ulaşınız.

Dresuar Nasıl Kullanılır ?

Evinize ya da ofisiniz için Dresuar konsol takımı almak isterseniz altın yaprak varak ile tasarlanmış dresuarları tercih edebilirsiniz. Varaklı aynalı konsol takımları genelde bir konsol tezgahı ve bir aynadan oluşur.
Bazı takımlarda mirat ve konsola puflar da eşlik eder. Aynalı konsol takımını kendiniz okunuşu oluşturabilirsiniz. Sadece konsolları alarak aynalı konsola yaraşır bir kanvas yaşanan ile kendi aynalı konsol takımınızı oluşturabilirsiniz. Dresuarı ise özel mumlar ile süsleyerek antrenize değişik bir ortam katabilirsiniz. Bazı takımlarda mirat ve konsola puflar da eşlik eder. aynalı konsol takımını kendiniz okunuşu oluşturabilirsiniz. Sadece konsolları yaraşır bir kanvas yaşanan ile kendi konsol takımınızı yaratabilirsiniz. aynalı konsol ise romantik mumlar ile süsleyerek antrenize değişik bir ortam katabilirsiniz.