Gösterilen sonuç sayısı: 12

6.180,91  kdv dahil 6.799,00 
14.544,55  kdv dahil 15.999,00 
6.544,55  kdv dahil 7.199,00 
6.544,55  kdv dahil 7.199,00 
15.944,55  kdv dahil 17.539,00 
15.944,55  kdv dahil 17.539,00 
14.544,55  kdv dahil 15.999,00 
38.999,09  kdv dahil 42.899,00 
40.817,27  kdv dahil 44.899,00 
38.999,09  kdv dahil 42.899,00 
40.817,27  kdv dahil 44.899,00 
6.180,91  kdv dahil 6.799,00 

En Çok Satan Ürünlerimizi İnceleyebilirsiniz

14.180,91  kdv dahil 15.599,00 
15.599,09  kdv dahil 17.159,00 
14.180,91  kdv dahil 15.599,00 
15.599,09  kdv dahil 17.159,00 

Kuaför Tezgahları

Kuaför Tezgahları,Kuaförlerin yapı taşıdır. kuaför tezgahları her kuaförün en gözde objesidir. Kuaför Tezgahları herkes tarafından en çok kullanılan eşyadır kuaför tezgahları. Her kuaförün en çok düşündüğü en zor karar verebildiği ürün olan kuaför tezgahlarının;  kalitesi ve duruşu müşterilerin gözünü büyüleyip, beğenisini alırken ; kullanışlı ve kolay zarar görmeyen malzemeden olması kuaförler için çok önemlidir. Kuaförlerde minimum 3 adet kuaför tezgahı bulunduğunu düşünürsek, diğer tek parça ekipmanlara göre en az 3 kat önemli olduğunu doğrulayabiliriz. Kuaför ekipmanlarını sıralarsak; Kuaför tezgahları, kuaför tezgahı ve aynası, kuaför bankoları, ışıklı makyaj aynası, kuaför sehpaları , kuaför orta sehpaları, kuaför rafları , kuaför laboratuvarı , Kuaför kesonları ve kuaför havlulukları da büyük önem taşımaktadır.

Kuaför Salonu Dekorasyonu

Kuaför Salonu Dekorasyonu, Günümüzde kuaför tercihinde kuaförlerin el becerisi, samimiyeti ve hizmeti kadar Kuaför Salonu Dekorasyonu da önemlidir. Kuaför salonlarında saatlerini geçiren insanların belirli bir dakikadan sonra dikkat ettiği şey Kuaför Salonu Dekorasyonudur. Kuaför Salonunun lokasyonu, erişilebilirliği ne kadar iyiyse müşteri portföyü de o denli zengin ve geniş olur. Kuaför salonları, Kadınlar ve erkekler olarak da hizmet vermektedir. Kuaför Salonu Dekorasyonu çok önemli bir konudur. Kalite çok önemlidir. Görselliğe hitap eden salonlarda görsel tasarımın oldukça şık kullanışlı ve fiyat olarak uygun olması Kuaför Salonu Dekorasyonu yaptıran Kuaförler ve güzellik merkezleri için en önemli husustur.

Kuaför Mobilyaları

Kuaför Mobilyaları,Kuaförde en çok dikkat çeken dekorasyon kuaför mobilya dekorasyonudur. Kuaför mobilyaları göze hitap etmeli, renk uyumu içerisinde olmalı fakat renk cümbüşünde olmamalıdır. Kuaför mobilyalarının en büyük parçası kuaför tezgahıdır. Kuaför dekorasyonlarına göre kuaför mobilyasındaki kuaföre tezgahı tek parça kuaför tezgahı olabildiği gibi ayrı ayrı kuaför tezgahları olarak da dizayn edilebilir. Kuaför mobilyalarında, kuaför kasaları , kuaför makyaj aynası, kuaför yan sehpaları , kuaför çalışma dolabı, kuaför laboratuvarı,çalışanların işini kolaylaştırmak için fonksiyonel ve kullanımı kolay olmalıdır.

Kuaför Tezgahları ve Aynası

Kuaför Tezgahları ve Aynası,Kuaför tezgahları ve aynası kimi kuaförlerde takım olarak dekore edilirken, Bazı kuaförlerde ise ayrı ürünler olarak dekore ediliyor. Kuaför Tezgahları ve Aynasının dekorasyonunda ince bir çizgi bu iki ayrı ürünün tek parça gibi aynı dekorlu ürünlerden takım gibi birleştirilmesidir. Kuaför tezgahları ve aynasının ölçüsü de ikinci bir önemli nüanstır. Kuaför Tezgahları ve Aynasının birbirinden ne çok fazla küçük olması gerekir ne de çok fazla büyük olması gerekir; genelde eşit ölçüde Kuaför Tezgahları ve Aynası tercih edilmektedir. Yükseklik olarak aynaların boyları tavan yüksekliğine ve Kuaför tezgahı yüksekliğine göre yine ne çok kısa ne de çok uzun bir ölçüde olmamalıdır. Kuaför Tezgahları ve Aynası  makyaj yapan makyözler için ışıklı makyaj aynası ve tezgahı olarak da dizayn edilmiş ve kuaförlerin beğenisine sunulmuştur. Makyözler ışıklı makyaj aynası için özel taleplerde bulunabilirler. Mesala gün ışığı yanan ışıklı makyaj aynası ve tezgahı ya da beyaz ışık yanan ışıklı makyaj aynası ve tezgahı tercihlerinde bulunabilirler. Kimi makyözler ise standart ışıklı makyaj aynası ve tezgahı haricinde LED ışık bantlarının standart ışıklı makyaj aynası ve tezgahı içerisinde de kullanılmasını istiyor.

Kuafor Tezgahları ve Fiyatlari

Kuaför tezgahları ve fiyatları malzeme çeşidine, kalitesine, rengine dekoruna, ışığına, rayına, menteşesine, aynasına, ayağına, tezgahına, çekmecesine, kapağına göre değişmektedir. Kuaför Tezgahları ve Fiyatları için en kaliteli ve uygun fiyatlar www.decorotti.com.tr de sizleri beklemektedir. Özel sipariş Kuaför tezgahları, kuaför tezgahları ve aynası, kuaför bankoları, kuaför kasaları, kuaför ışıklı makyaj aynası, kuaför sehpaları, kuaför orta sehpaları, kuaför yan sehpaları, kuaför çalışma dolabı, kuaför rafları, kuaför laboratuvarı, Kuaför kesonları ve kuaför havlulukları için özel fiyatlar almak isterseniz, detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen 0 212 438 11 18  Numaralı Telefonumuzdan veya İletişim formundan bize ulaşın.

Bayan Kuaför Tezgahları

Bayan Kuaför Tezgahları, Erkek Kuaför Tezgahları modellerine göre her zaman daha farklı olmuştur. Erkek Kuaför Tezgahları, Standart kuaför tezgahları ile dekore edilirken; Bayan Kuaför Tezgahları ise avangart kuaför tezgahları, Altın varaklı kuaför tezgahları ve Gümüş varaklı kuaför tezgahları ile dekore edilmektedir.  Bayan Kuaförleri genelde daha büyük olduğu için daha fazla adette Bayan Kuaför Tezgahları dekorasyonu yapılır. Bu nedenle daha fazla kuaför mobilyası kullanılır.  Bayan Kuaför tezgahları ve fiyatları için çok parçalı set fiyatlar her zaman daha avantajlı ve uygun olmuştur.

Klasik Kuaför Tezgahları

Klasik Kuaför Tezgahları, 21.yüzyılda yenilenen tarzlarda Klasik Kuaför Tezgahları ön plana çıkmıştır. Klasik Kuaför tezgahlarında; avangart kuaför tezgahları, Altın varaklı kuaför tezgahları ve Gümüş varaklı kuaför tezgahları oldukça ön plandadır . Klasik kuaför tezgahlarında dekorasyon da oldukça önemlidir .  Klasik  Kuaför Tezgahları denilince akla ilk gelen klasik siyah – beyaz ve kombinlemeleri altın – gümüş tür. Bu Klasik  Kuaför Tezgahları  kombinlerdeki kuaför tezgahlarımız ;

 • Modern Kuaför Tezgahları
 • Bayan Kuaförü Ayna Modelleri
 • Avangard Kuaför Tezgahları
 • Klasik Kuaför Tezgahları
 • Kuaför Ayna Modelleri
 • Işıklı Makyaj Aynası
 • Kuaför Bankosu ve kasası

Olarak siz değerli Klasik kuaför tezgahları kullanıcılarının beğenilerine sunulmuştur. Sitemizde bulunan Klasik Kuaför Tezgahları modellerimize bakmanızı öneririz.

Avangart Kuaför Tezgahları

Avangart kuaför tezgahları, Yine 21.yüzyıl etkileriyle gelen Avangart kuaför tezgahları, Kuaförlerde; Avangart kuaför tezgahları ve aynaları, avangart orta sehpalar, avangart yan sehpalar, avangart bankolar, avangart kesonlar, avangart ışıklı makyaj aynaları ve diğer avangart kuaför mobilyaları ile Avangart kuaför dekorasyonlarının yapıtaşlarıdır.

Altın Varaklı Kuaför Tezgahları

Altın Varaklı Kuaför Tezgahları,Kuaför dekorasyonunda; klasik kuaför tezgahı ya da avangart kuaför tezgahı tercihi olanların olmazsa olmazı olan Altın Varaklı Kuaför Tezgahları, altın renginin gösterişi ve şıklığı ile göz doldurmaktadır. Altın Varaklı Kuaför Tezgahları siyah ve beyaz ile kullanılıp, kontrast ile patlatılmıştır.  Bayanların en çok tercih ettiği renk kontrastının Kuaför Dekorasyonuna ve Kuaför mobilyalarına, kuaför tezgahları ve aynaları ile uygun kalması ise gayet başarılı bir sonuç çıkarmıştır. Gerek Klasik kuaför tezgahları, gerekse Avangart kuaför tezgahları kullanıcıları Altın Varaklı Kuaför Tezgahları ve Gümüş Varaklı Kuaför Tezgahlarının siyah ve beyaz ile olan kontrastını gayet beğeni ile karşılayıp, olumlu yorumlar yapmışlardır.

Gümüş Varaklı Kuaför Tezgahları

Gümüş Varaklı Kuaför Tezgahları, Kuaför tezgahlarının; kuaför dekorasyonunda geçmişten günümüze gelen evrimleşmelerinde çok çeşitli renklerden ve modellerden sonra artık klasik kuaför tezgahlarına ve aynasına geldikleri görülmüştür. Klasik kuaför tezgahlarının içerisinde ise Avangart kuaför tezgahları olarak isimlenmiş ve sonrasında; Gümüş Varaklı Kuaför Tezgahları ve Altın Varaklı Kuaför Tezgahları olarak iki renge klasikleşmiştir. Bu klasiklik siyah ve beyaz ile tasarımlanmış, Gümüş Varaklı Kuaför Tezgahlarının duruşu ve gösterişi hem müşterileri hem de kuaför sahiplerini mest etmiştir. Çok eskilerden ninelerimizden dedelerimizden duyduğumuz gümüş konsol takımım, gümüş takımım, gümüş setim diye kulaktan kulağa anlatılan gümüş merakının kuaför dekorasyonu, kuaför mobilyaları ve kuaför tezgahları ile buluşmuş olması klasikliğini bugünlerde bile hissedebilmek tarifsiz bir etkidir.

Kuaför Mobilyalarında Kullanılan Malzemeler

Kuaför Mobilyaları kullanılan farklı malzemelerden üretilmektedir. Kuaför salonu mobilyalarında kullanılan malzeme genel olarak,Parlak MDF,Boyalı MDF,Ahşap,Sunta,Ayna,Kırılmaz plastik ABS ve benzeri yüksek kaliteli malzemelerdir.Tüm kuaför salonu mobilyaları farklı özellik ve niteliklere sahip olsa da uzun ömürlü ve profesyonel bir kullanım sağlar. Örneğin girişimciler için modern kuaför mobilyalarını, uzman kuaför ve avangard kuaför mobilyalarını, profesyoneller için ise klasik kuaför mobilyalarını önerebiliriz.

Özel Ölçü Kuaför Tezgahı

Aynı zamanda ürünlerimize çok özel kuaför mobilyaları fiyatları ile sahip olabilirsiniz.Özel ölçü kuaför tezgahı veya talep ettiğiniz bir tasarımı kendi üretimimize uyarlayarak sizler için daha da kullanışlı kuaför salonu mobilyası üretebiliriz.Decorotti olarak sizlere görsel mutluluk sunan salonlar tasarlayıp üretebileceğimizin sözünü veriyoruz.Böylece bizimle iletişime geçerek en iyi kuaför mobilyalarına sahip olabilirsiniz. Web sitemizi inceleyerek 2022 kuaför mobilyalarını değerlendirip sipariş verebilirsiniz.

 • Parlak Siyah / Altın Varaklı Kuaför Tezgahları,
 • Parlak Siyah / Gümüş Varaklı Kuaför Tezgahları,
 • Parlak Beyaz /  Altın Varaklı Kuaför Tezgahları,
 • Parlak Beyaz / Gümüş Varaklı Kuaför Tezgahları,

2022 kuaför mobilya modelleri için tüm hazırlıkları tamamladık ve en yeni stil ve tasarımlarla sizlerle olacağız. En iyi Kuaför mobilyası hangisi sorulduğunda Decorotti’nin size her zaman en dayanıklı ve en iyisini sunacağından emin olabilirsiniz. Bütçenize en uygun kuaför mobilyalarını seçebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Kuaför Tezgahı Ölçüleri

Standart Kuaför Mobilya Ölçüleri Kuaför salonunda kuaförün mobilyaları salonun en önemli parçasıdır. Bu nedenle kuaför mobilyanızın duvarı diğer aksesuar ve dekorasyon ile uyumlu olmalıdır. Normal kullanımda kuaför mobilyaları standart ölçülerdedir.

 • Kuaför Sehpası :38 x 110 x 87 cm
 • Kuaför Aynası : 5 x 90 x 100 cm
 • Kuaför Komodin : 40 x 38 x 87 cm
 • Kuaför Orta Sehpası : 50 x 90 x 52 cm
 • Kuaför Bankosu : 60 x 120 x 120 cm
 • Kuaför Kasa Çekmeceleri : 45 x 40 x 70 cm
 • Kuaför Rafı : 17 x 40 x 2 cm

Bu ölçüler yeni bir kuaför salonu kurarken kullanılan standart ölçülerdir. Kuaför Salonu çizimlerinizi bize iletirseniz salonunuz için size özel tasarımlar ve ölçüler sağlayabiliriz.

4.8
(55)

Bu ürün hakkındaki düşünceniz ?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Merhaba,Nasıl Yardımcı Olabilirim ?