Gösterilen sonuç sayısı: 12

Varaklı Dresuar Ayna 1Altın Varaklı Dresuar Ayna Ferro A1 2 1
7.180,91  kdv dahil 7.899,00 
Altın Varaklı Dresuar TakımıAltın Varaklı Dresuar Takımı Gizli Bölmeli 1
7.726,36  kdv dahil 8.499,00 
Gümüş Varak Dresuar AynaSiyah Gümüş Varak Dresuar Ayna Ferro A4 2
7.453,64  kdv dahil 8.199,00 
Gümüş Varaklı Dresuar AynaAltın Varaklı Dresuar Ayna Ferro A1 2
7.180,91  kdv dahil 7.899,00 
Gümüş Varaklı Dresuar TakımıFerro Beyaz gumus
7.726,36  kdv dahil 8.499,00 
Gümüş Varaklı Gizli Bölmeli DresuarGümüş Varaklı Gizli Bölmeli Dresuar Ferro A3 3
6.090,00  kdv dahil 6.699,00 
Parlak Siyah Altın Varak DresuarParlak Siyah Altın Varak Dresuar Ferro A2 3 2
6.362,73  kdv dahil 6.999,00 
Parlak Siyah Gümüş Varak DresuarParlak Siyah Gümüş Varak Dresuar Ferro A4 3
6.362,73  kdv dahil 6.999,00 
Altın Varak Dresuar AynaSiyah Altın Varak Dresuar Ayna Ferro A2 2 2
7.453,64  kdv dahil 8.199,00 
Siyah Altın Varak Dresuar TakımıSiyah Altın Varak Dresuar Takımı Ferro A2 1 1
7.953,64  kdv dahil 8.749,00 
Varaklı Gizli Bölmeli DresuarVaraklı Gizli Bölmeli Dresuar 1
6.090,00  kdv dahil 6.699,00 

Dresuar

Dresuar modelleri,Dresuar antre ve giriş dekorasyonu için siz değerli müşterilerimize özel olarak tasarlandı. Dresuar modelleri konsol ayna modellerimizin büyük özelliklerinden dresuar biri 2 ayaklı konsol olup duvarınızı kullanarak alandan tasarruf etmesidir.

Diğer özellik ise Dresuar ayna modellerimizin gizli bölmeye sahip olmasıdır.Bu gizli bölme özelliği ile değerli eşyalarınızı göz önünden kaldırabilirsiniz. Gizli bölme hiçbir şekilde anlaşılamaz. Arge çalışmaları ve testlerden sonra uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlam, fonksiyonel ve Kaliteli ürünler ürettik.

Değişik tasarımlı ayak üzerinde, genellikle gizli çekmece sistemine sahip dekoratif sehpalar olarak tanımlanan dresuarlar, sunduğu işlevler ile son derece , Dresuar aynalı kullanışlı bir aksesuar modeli olarak kabul edilmektedir.Günümüze gelene dek özellikleri ve estetik görünümlerine başvurulan dresuarlar çok farklı renk, özellik ve işlev sunulduğundan tüm dekorasyon tarzlarına başarıyla uygulanmaktadır.

Evinizi veya iş yerinizi giriş kısmı dar ve loş ise dresuarınızı büyük bir ayna ile kullanarak holünüze ferah ve geniş bir görünüm sağlayabilirsiniz.Tam tersi bir durumda antreniz bir portmantonun sığmayacağı kadar küçük ise daha küçük ve açık renkli dresuar çeşitlerini kullanarak yerinizi daha rahat kullana bilirsiniz.Dresuarı dekore ederek, farklı aksesuarlar ekleyerek bir dekorasyon öğesi gibi kullanabilirsiniz.

Yuvanızın ve iş yerinizin havasını değiştirecek dresuar modellerini decorotti.com.tr’de bulabilir, Kampanya ve özel indirimlerden faydalanarak A kalite ve sağlam bir dresuara sahibi olabilirsiniz.

Dresuar Modelleri

Dresuar Modelleri Konusunda ürün yelpazemiz geniştir. Özel ölçüler gizli bölmeler, görsel tasarım bizim uzmanlık alanımız. Sizlerin istediğiniz tarzda konsollar üretiyoruz. Dresuar modeller Türkiye ve dünyanın her yerine teslimatı sorunsuz yapıyoruz. Özel gizli bölme içerisinde Laptop, Telefon, silah, para, altın, ve benzeri kıymetli eşyalarınızı rahatlıkla saklayabilirsiniz.

Aynı zamanda talebiniz doğrultusunda, özel kartlı sistemi ile sipariş verebilirsiniz.Dresuar ve ayna modellerine ek olarak gizli dresuar modellerimizede bakmanızı öneririz.Yuvanıza veya iş yerinize dresuar almayı düşündüyseniz, decorotti’de satışa sunduğumuz dresuar modelleri arasından yuvanızın veya iş yerinizi dekorasyonuna en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Dresuar modelleri arasında klasik ve avangard tarzda dresuar çeşitlerinin yanı sıra isteğe bağlı olarak özel modern dresuar modelleri veya vintage ya da retro dresuar modelleri üretmekteyiz.

Evinizin dekorasyonu klasik tarzda ise klasik dresuar modelleri arasından beğendiğiniz bir ürün ile yuvanızın dekorasyonunu lüks bir dresuar ile tamamlayabilirsiniz.Yuvanıza veya iş yerinize country tarzda dekor ettiyseniz masif ahşap malzemeler kullanılarak üretilmiş bir dresuar tercih ederek dekorasyonda devamlılık sağlayabilirsiniz.

Dresuar Modelleri ve Fiyatları

Dresuar Modelleri ve Fiyatlarına bakarak yaşam alanınıza dresuar alma düşüncesindeyseniz, decorotti.com.tr’de satışa sunulan konsol modelleri arasından evinizin dekorasyonuna uygun bir ürün seçebilirsiniz. konsol çeşitleri arasında dresuar modelleri ve fiyatları Avangard Dresuar ve klasik tarzda konsol modelleri de bulabilirsiniz.

Evinizin dekoru avangard tarzda ise avangard konsol dresuar arasından beğendiğiniz bir ürün ile yaşam alanınızın, dekorunu şık bir dresuar ile tamamlayabilirsiniz. Dresuar ve fiyatları Evinizi klasik tarzda dekore ettiyseniz altın varaklı tasarlanmış bir aynalı konsolı tercih ederek dekorasyonda devamlılık sağlayabilirsiniz.

Antrenizin uygun bir bölümüne konumlandıracağınız konsol ve ayna takım sayesinde makyaj yapabilir, dışarı çıkmadan önce kendinizi kontrol edebilirsiniz. Dresuar fiyatları Giriş alanınızda yer aynalı bir aynalı konsol tezgahkullanmanız için uygun değilse aynayı seçtiğiniz dresuarın üstüne kullanabilirsiniz. Ayna ve aynalı konsolu birlikte kullanmak için bir başka yol ise aynayı dresuarın yakınında bulunan duvara montajlamaktır.

Aynalı Dresuar Modelleri

Aynalı dresuar modelleri,Dresuar ve aynalar genellikle, Sunta lam, Mdf lam, high gloss malzemeler kullanılarak üretilir.Yanı sıra ahşap kullanılan modelleri de bulabilirsiniz. Ahşap ayaklar zaman içinde çatlamalar yapabilmektedir.

Bu sebeple genelde ABS plastikten kırılmaz çatlamaz ayaklar kullanılmaktadır. Dresuar ve aynalı yıllarda yaprak varak kullanılarak tasarlanan birçok aynalı konsol modeli oldukça popüler ürünler arasına girmiştir.

Ayna dresuar Nedeni ise yaprak varak kullanılarak tasarlanan dresuarların diğer ürünlerden daha gösterişli ve görseli zengin görünüme sahip olması.Dresuar modelleri satın alırken dresuar modelinin, yuvanıza veya iş yerinize ambiyans ile uyumlu olmasına özen göstermek gerekir.Aksi halde diğer mobilyalarınızla satın aldığınız dresuar arasında uyumsuz bir görünüş ortaya çıkabilir.

Dresuar Fiyatları

Dresuar fiyatları geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Fiyatlar belirlenirken önemli konsollu ayna malzemesinin ne olduğudur. Bunun birliktekinde ürün tasarlanırken kullanılan materyal ve kal tesi de fiyatların farklı olmasına yol açar.

Aynalı konsol Dresuar fiyatları tasarımında kullanılan en popüler materyaller arasında Sunta lam, Mdf lam, high gloss tasarlanan ürünlerin fiyatı farklılık gösterir. aynalı konsol üretiminde kullanılan ham madde tasarlanan aynalı konsol modelleri için tasarımda kullanılan ham madde ve işçilik sebebinden farklılık gösterebilirler.

Kuaför Tezgahları Altın Varaklı aynalı konsol modelleri istenilen ölçülerde ve renklerde tasarlandığı için fiyatları farklıdır. Özel konsol modellerinde el işçiliği olduğu için fiyatları değiştiren önemli bir sebeptir.

2023 dresuar fiyatları Yaşam alanınız için aradığınız aynalı konsol modelleri decorotti.com.tr’nin düzenlediği kampanyaları takip ederek, istediğiniz bir ürüne uygun fiyat güvencesi ile satın alabilirsiniz.Ayrıca dresuarın tek ya da aynalı takım olarak satışada olması fiyatı doğrudan etkiler.

Aynalı Dresuar takımın içinde yer alan ayna ve raf tasarımında kullanılan malzemeler de fiyat değişikliğine sebep olan faktörler arasında yeralmaktadır. Ahşap malzeme kullanılarak üretilen dresuarlarda ahşabın kalitesi fiyatı etkileyen sebepler arasında yer almaktadır.

Gizli Bölmeli Dresuar

Gizli bölmeli dresuarlar sadece kişiye özel üretilmektedir. Özel üretim sistemi sayesinde kartlı sisteme hiçbir şekilde belli olmaz. Gizli bölmeli dresuar Sadece siz ve belirleyeceğiniz kişiler gizli bölmeye ulaşabilir. Gizli bölmeli duvar rafı modellerimiz Bu özelliğe sahiptir.konu ile alakalı bilgi almak için decorotti.com.tr’nin iletişim sayfasından tarafımıza ulaşınız.

Beyaz Dresuar Modelleri

Beyaz dresuar modelleri farklı özellik ve niteliklere sahip olsa da uzun ömürlü kullanım sağlar. Örneğin modern evi olanlar ya da daha klasik evi olanlar, ürünlerimizin farklı renk ve kombinasyonlarını tercih edebilirler. Ürünlerimiz ,özel beyaz dresuar modelleri ve fiyatları ile kapınıza teslim edebiliriz.Ya da istediğiniz tasarımı bize göndererek teknik destek alabilir ve sonuca daha hızlı ulaşabilirsiniz. Toplu alım taleplerinizde model ve teknik detaylarınıza göre özel fiyat ve projeler tasarlayarak sizin için daha kullanışlı gizli bölmeli ve benzeri ürünler üretebiliriz.

Modern Dresuar Modelleri

Modern dresuar Decorotti olarak özel modellerle mobilya tasarlamayı ve üretmeyi taahhüt ediyoruz.Modern dresuar modelleri için bizimle iletişime geçerek en seçkin lüks konsol dresuar, Gizli Bölmeli Raf, Duvara Monte TV Ünitesi, Işıklı Makyaj AynasıGizli Bölmeli Orta SehpaKuaför Salonu Mobilyaları ,Gizli Bölmeli Aksesuar ve Mobilyalara sahip olabilirsiniz. 2022 mobilyalarımızı sitemizden araştırarak değerlendirebilir ve sipariş verebilirsiniz. Gizli Bölmeli 2023 mobilya ve aksesuar modelleri için tüm hazırlıkları tamamladık.

Avangard Dresuar Modelleri

Avangard dresuarlar En kullanışlı ve görsel olarak iyi tasarımlarla sizlerle olacağız. Avangard dresuar modelleri En iyi gizli depolama mobilyası hangisi diye sorulduğunda, Decorotti’nin size her zaman en güçlü ve en iyi ürünü sunacağından emin olun. Web sitemizden en uygun avangard mobilyalarını seçebilir ve daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Klasik Dresuar Modelleri

Klasik dresuar satın alırken sitemize uğramadan geçmeyin. Klasik dresuar modelleri için oluşturduğumuz ürün aldımız Ferro Dresuardır.Ferro dresaur modellerimizi siyah ve beyaz olarak üretmekteyiz.Klasik dresuarlar,bizlere görsel şıklık sunar.Bizler siz değerli müşterilerimiz için üretimi ne kadar zorda olsa en iyi klasik dresuarlar üretmeye devam ediyoruz.

Petek Üstü Dresuar Modelleri

Son günlerde müşterilerimizden gelen taleplerle petek üstü dresuar modelleri üretmeye başladık.Genel olarak petek üzeri dresuarlar tamamem müşterimize özel ölçülerde üretiyoruz.Antrelerde petek boyutları değişkenlik gösterebiliyor.Kimi zaman boyu 80 cm kimi zaman 110 cm olarak ürettiğimiz petek üzeri dresuarlar eni 25 cm ile 30 cm arasında değişkenlik gösteriyor.Ayaksız dresuar olarak direk duvara montaj yapılan petek üzeri dresuarları ölçülere ve istenilen özelliklere göre fiyatlandırıyoruz.

Standart Dresuar Ölçüleri

Standart dresuar modelleri için ebatlar ve Gizli bölmeli raf, Duvara Tv ünitesi, Işıklı makyaj aynası, Gizli saklama sehpası evinizin önemli bir parçasıdır. Standart dresuar ölçüleri sitemizde sabit olup diğer firmalarda değişkenlik gösterebilir.Bu nedenle mobilya ve aksesuarlarınız evinizin duvar, zemin ve diğer eşyalar gibi diğer bölümleriyle uyumlu olmalıdır. Normalde konsol dresuar için standart boyutlar vardır.

Dresuar  Ölçüleri           : 38 x 110 x 87 cm
Dresuar  Ayna Ölçüler  : 5 x 65 x 110 cm
Dresuar  Raf Ölçüleri    : 17 x 40 x 2 cm

Bu ölçüler eviniz için standart ölçülerdir. Bize kendi tasarım ve çizimlerinizi gönderebileceğiniz gibi, eviniz için size özel tasarımlar ve ölçüler de sunabiliriz.

4.6
(39)

Bu ürün hakkındaki düşünceniz ?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Merhaba,Nasıl Yardımcı Olabilirim ?