Gösterilen sonuç sayısı: 12

Gümüş Siyah Gizli Bölmeli Duvar RafıGümüş Siyah Gizli Bölmeli Duvar Rafı Cirino A4 3 4
3.271,82  kdv dahil 3.599,00 
Parlak Siyah Gizli Bölmeli Duvar RafıParlak Siyah Gizli Bölmeli Duvar Rafı Cirino A2 3 4
3.271,82  kdv dahil 3.599,00 

Gizli Bölmeli Duvar Rafı

Neden Gizli Bölmeli Duvar Rafı Kullanmalısınız ? Duvar Raf ve Raf Modellerinde çok ileride olduğumuzu net olarak dile getirebiliriz. Türkiye’de Bir ilk olan Gizli Bölmeli Duvar Rafları , Decorotti mobilya tarafında tasarlanmış ve üretilmiştir. Diğer modellerimiz gibi Cirino gizli bölmeli Duvar Rafı Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından Endüstriyel Tasarım Tescili belgesini almaya hak kazanmıştır.Ürünlerimizin tamamının Tasarım Tescili belgesini bulunmaktadır.

Gizli Bölmeli Çekmece

Gizli bölmeli çekmece duvar raflarımızı aşağıda görebilirsiniz.Raflarımızın gizli bölmesi ve özel kapak sistemi, bulunmaktadır. Cirino Gizli bölmeli çekmece Duvar Rafları nın hiç bir şekilde Gizli sistemleri anlaşılamaz.Güven ile özel eşyalarınızı saklayabilir veya göz önünde bulunmasını engelleye bilirsiniz. Cirino gizli bölmeli Duvar Rafları Özel kapak sistemi sayesinde ,Gizli bölüm içerisine Telefon, silah,para,altın,vb kıymetli eşyalarınızı Rahatlıkla saklayabilirsiniz.

Cirino Gizli Bölmeli Duvar Rafları

40 mm derinlik sizlere silahınız dahil bir çok eşyayı gizlememize olanak sağlar. Bu tarz gizli bölme ihtiyaçlarınızı kişiye özel uygulamalar içe taçlandırıyoruz.istediğiniz ölçü ve özelliklerde gizli bölmeli mobilyalar ve aksesuarlar üretebiliyoruz. Bu tarz özel eşyalarınızı çocuklarınızdan veya yabancılardan saklamanın farklı bir yoludur ürünlerimiz.Saklanacak olan özel eşyalarınız göz önünde tutacak ve sadece sizler bileceksiniz. Duvar Rafları konusunda endişeniz olmasın bu bizim işimiz.sadece cirino modelleri değil size özel ürünler ile sorunlarınızı aşabiliriz.

Gizli Bölmeli Dolap

Gizli bölmeli dolap için Kartlı sistem tasarladık.Bu bir opsiyondur.Talebiniz doğrultusunda Gizli bölmeli dolap için özel kartlı sistemi ile sipariş verebilirsiniz. Görünmeyen kartlı sistem sayesinde sadece siz ve belirleyeceğiniz kişiler gizli bölmeye ulaşabilir.Dresuar Modellerimize özel kartlı sistemi ekleyebilir  ve istediğiniz ölçülerde üretebiliriz.

Silahlarınızı Saklayın !

Cirino gizli bölmeli Duvar Raflarımızın dıştan dışa ürün yüksekliği 57 mm gibi çok iddialı bir ölçüdür. 57 mm yani 6 cm den daha az yüksekliği olan Cirino gizli bölmeli Duvar Rafları iç kullanım olarak 40 mm derinliğe sahiptir.

Gizli Bölmeli Duvar Rafı Detayları


  • Kalite,Tescil ve Garanti Bilgileri

Ürünlerimiz, T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının 4077 sayılı kanunu ve 114091 belge sayısı ile 2 yıl sürece garantimiz altındadır.Firmamız ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasına sahiptir.27 Hazіran 1995 tаrih vе 22326 saуılı Resmі Gаzete’de yayımlanarak yürürlüğе gіren 554 ѕayılı Endüstriуel Tasarımların Kоrunması Kanun Hükmünce, Kararnameye görе tеscilli ve koruma аltındаdır.

  • Teslimat ve Satış Sonrası

Siparişleriniz anlaşmalı kargomuz  ile kapınıza kadar teslim edilmektedir.Teslimat sırasında lütfen ürününü kontrol ederek teslim alınız.Herhangi bir sorunda kargo görevlisine tutanak doldurmasını önemle isteyiniz.

  • Ürün Montaj Bilgileri

Ürünlerimiz yarı demonte olarak gönderilmektedir. Müşterinin kısa zamanda montajını yapabileceği şekilde tasarlanmıştır.Ambalaj içinden çıkan montaj talimatı ile ürün kolay şekilde kurulabilirsiniz.Kurulum için gereken tüm vidalar ve aparatlar ürün içerisinden çıkmaktadır.

  • Ürün Malzemesi

Ürünümüzde 18 mm kalınlığında 1. sınıf  parlak high gloss kullanılmaktadır. Malzemeler CE belgeli ve TSE onaylıdır & E1 Kalitesinde olup Kanserojen madde içermez, Anti Bakteriyeldir.

  • Ürün Temizliği

Hafif nemli mikrofiber bez ile temizleyebilirsiniz. Solvent ,Tiner,Aseton,Alkol ve Benzeri kimyevi maddeler koruyunuz. Temiz bir mikrofiber bez ile kurulamayı unutmayınız.

  • Özel Üretim

Modellerimizi İstediğiniz ölçülerde ve size özel tasarımlarla üretiyoruz.Özel üretim hakkında bilgi almak için, lütfen 0 212 438 11 18  Numaralı Telefonumuzdan veya İletişim Formundan bize ulaşın.

4.7
(17)

Bu ürün hakkındaki düşünceniz ?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Merhaba,Nasıl Yardımcı Olabilirim ?