Merhaba,Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

Avangard Tv Ünitesi

Avangard Tv Ünitesi 3 e1547547942425
4.8
(29)

Avangard Tv Ünitesi

Avangard Tv Ünitesi Ankara’dan Mustafa bey için özel olarak tasarlandı. Avangard Tv Ünitesini müşterimizin istediği ölçü ve özelliklerle ürettik ve teslim ettik. %100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile , Siz değerli kullanıcılarımızdan gelen fotoğrafları sitemi içerisinden Sizden Gelenler bölümünde sergilemekteyiz.Müşterimiz için üretmiş olduğumuz parlak beyaz gümüş varak tv ünitemizi aynı zamanda parlak beyaz alntın varak ,parlak siyah gümüş varak , parlak siyah ve altın varaklı olarak da sipariş verebilirsiniz.

Gümüş Varaklı Avangard Tv Ünitesi

Avangard Tv Ünitesi ve benzeri ürünlerimizi sürgülü gizli bölmeli veya kapaklı gizli bölmeli olarak üretiyoruz .özel talepleriniz doğrultununda sadece size özel ürünlerde üretebiliriz. Decorotti Mobilya olarak her zaman sıra dışı özel ürünler üretmek için çalışıyoruz.Standart ve kopya işleri yapmıyoruz ve yapmayacağız. Gizli bölmeli ve Özel üretim olarak , Gizli Bölmeli Tv Sehpası,Avangard Tv Ünitesi ,Gizli Bölmeli Orta Sehpa,Gizli Bölmeli Yan Sehpa ve Gizli Bölmeli Dresuar vb. üretmekteyiz

Detay

  • Şehir : Ankara
  • Renk : Parlak Beyaz ve Gümüş varak
  • Model : Özel Lucca Tv ünitesi
  • Teslimat : Yurtiçi Kargo ile yapılmıştır.
  • Teslim Süresi : 10 iş günü
  • Raf Ölçü : 17 x 40 x 1.8 cm x 1 Adet
  • Raf Ölçü : 17 x 80 x 1.8 cm x 1 Adet
  • Kitaplık Ölçü :18.5 x 28 x 100 cm / 2 Adet
  • Tv Sehpa Ölçü: 38 x 130 x 52,5 cm / 1 Adet
Teslimat ve Satış Sonrası

Siparişleriniz anlaşmalı kargomuz  ile kapınıza kadar teslim edilmektedir.Teslimat sırasında lütfen ürününü kontrol ederek teslim alınız.Herhangi bir sorunda kargo görevlisine tutanak doldurmasını önemle isteyiniz.

Ürün Montaj Bilgileri

Ürünlerimiz yarı demonte olarak gönderilmektedir. Müşterinin kısa zamanda montajını yapabileceği şekilde tasarlanmıştır.Ambalaj içinden çıkan montaj talimatı ile ürün kolay şekilde kurulabilirsiniz.Kurulum için gereken tüm vidalar ve aparatlar ürün içerisinden çıkmaktadır.

Ürün Malzemesi

Ürünümüzde 18 mm kalınlığında 1. sınıf  parlak high gloss kullanılmaktadır. Malzemeler CE belgeli ve TSE onaylıdır & E1 Kalitesinde olup Kanserojen madde içermez, Anti Bakteriyeldir.

Özel Üretim

Modellerimizi İstediğiniz ölçülerde ve size özel tasarımlarla üretiyoruz.Özel üretim hakkında bilgi almak için, lütfen 0 212 438 11 18  Numaralı Telefonumuzdan veya İletişim Formundan bize ulaşın.

Kartlı sistem

Kartlı sistem bir opsiyondur.Talebiniz doğrultusunda özel kartlı sistemi ile sipariş verebilirsiniz. Görünmeyen kartlı sistem sayesinde sadece siz ve belirleyeceğiniz kişiler gizli bölmeye ulaşabilir.Dresuar modellerimize özel kartlı sistemi ekleyebilir  ve istediğiniz ölçülerde üretebiliriz.

Standart Ürünlerimiz

Ürünlerimiz Hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen 0 212 438 11 18  Numaralı Telefonumuzdan veya İletişim Formundan bize ulaşın.

Bu ürün hakkındaki düşünceniz ?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir