Avangard Tv Ünitesi

Avangard Tv Ünitesi 3 e1547547942425

Avangard Tv Ünitesi

Avangard Tv Ünitesi Ankara’dan Mustafa bey için özel olarak tasarlandı. Avangard Tv Ünitesini müşterimizin istediği ölçü ve özelliklerle ürettik ve teslim ettik. %100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile , Siz değerli kullanıcılarımızdan gelen fotoğrafları sitemi içerisinden Sizden Gelenler bölümünde sergilemekteyiz.Müşterimiz için üretmiş olduğumuz parlak beyaz gümüş varak tv ünitemizi aynı zamanda parlak beyaz alntın varak ,parlak siyah gümüş varak , parlak siyah ve altın varaklı olarak da sipariş verebilirsiniz.

Avangard Tv Ünitesi

Avangard Tv Ünitesi ve benzeri ürünlerimizi sürgülü gizli bölmeli veya kapaklı gizli bölmeli olarak üretiyoruz .özel talepleriniz doğrultununda sadece size özel ürünlerde üretebiliriz. Decorotti Mobilya olarak her zaman sıra dışı özel ürünler üretmek için çalışıyoruz.Standart ve kopya işleri yapmıyoruz ve yapmayacağız. Gizli bölmeli ve Özel üretim olarak , Gizli Bölmeli Tv Sehpası,Avangard Tv Ünitesi ,Gizli Bölmeli Orta Sehpa,Gizli Bölmeli Yan Sehpa ve Gizli Bölmeli Dresuar vb. üretmekteyiz

Sipariş detaylar;

Şehir : Ankara
Renk : Parlak Beyaz ve Gümüş varak
Model : Özel Lucca Tv ünitesi
Teslimat : Yurtiçi Kargo ile yapılmıştır.
Teslim Süresi : 10 iş günü

Raf Ölçü : 17 x 40 x 1.8 cm x 1 Adet
Raf Ölçü : 17 x 80 x 1.8 cm x 1 Adet
Kitaplık Ölçü :18.5 x 28 x 100 cm / 2 Adet
Tv Sehpa Ölçü: 38 x 130 x 52,5 cm / 1 Adet

Özel Üretim

Aksesuar ve Mobilya Modellerimizi İstediğiniz ölçülerde ve size özel tasarımlarla hayata geçiriyoruz.

Kartlı sistem
Talebiniz doğrultusunda özel kartlı sistemi ile sipariş verebilirsiniz. Görünmeyen kartlı sistem sayesinde sadece siz ve belirleyeceğiniz kişiler gizli bölmeye ulaşabilir.
Kartlı sistem bir opsiyondur.
İsteğiniz doğrultusunda , Lucca Tv Ünitesi modellerimize özel kartlı sistemi ekleyebilir  ve istediğiniz ölçülerde üretebiliriz.
Not: Siz değerli müşterilerimizden gelen fotoğraflar üzerinde hiçbir düzenleme yapılmamış olup, Orjinal halleri ile sitemiz ziyaretçilerine sunulmuştur.
Ürünlerimiz Hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen 0 212 438 11 18  Numaralı Telefonumuzdan veya İletişim Formundan bize ulaşın.

Bu ürün hakkındaki düşünceniz ?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Şu ana kadar oy yok! Bu ürünü ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat